Kolonizace světa ...aneb nárust islámu!

6. srpna 2009 v 12:52 | Lenna |  ***Globální problémy***

Co je problém?

Nárust populace je jeden z největších globálních problémů, rodí se málo dětí původní populace a narůstá emigrantů, kteří se rodí mnohokrát rychlej než půlvodní populace žijící v dané zemi...narůstá romů/ukrajinců, větnamců/číňanů, afričanů/indů, arabů/a jiných islámistů...

Tito emigrovalní občané co se k nám i do jiných zemí tak hojně přistěhovávají, neboť zde mají lepší podmínky pro existenci (státní podpory), nás za pár let vytlačí a zkolonizují nás, neboť budou mít a už skoro mají drtivou převahu! ...největší problém se teď potýká s islámisty...

Proč?

Neboť imigranti mají běžně 6-9 dětí a naše popolace tak 1-2 děti ve výjmečných případech 3-4 děti...

Co s tím?

Jediná možnost, jak zachránit naše práva a populaci do budoucna je co nejvíce se rozmnožovat a nechodit na potraty, kdyby se lidstvo vzpamatovalo hned, můžeme to ještě zachránit, v jiném případě budeme nejspíš otroky převládajících imigrantů, kteří se zmocní našeho státu i států našich sousedů a evropa i USA budou muslimskou, romskou nebo čínskou kolonií...Nejpravděpodobnější je muslimská kolonie...v imigraci a rozmnožování dost vedou...

Myslíte že vás se to netýká?

To se tedy dost mýlíte, týká se to každého jednotlivce, protože i když se něktřeří starší občané toho nedožijí, určitě se toho dožijí jejich potomci a potomci jejich potomků... Nebude to totiž trvat dlouho, pokud bude porodnost stále klesat, zapár let z nás bude utlačovaná menšina vše může být totálně ztraceno už v roce 2050 kdy už by musimům mohla patřit při nejmenším většina světa nebo už skoro svět celý!

Nejedná se o žádný žert! Je to drsný fakt!

Podívejte se na toto video_ S trefným názvem "Kolonizace Světa":
Zamyslete se prosím nad tímto tématem a buďme všichni pro ten svět lepší, "milujme se a množme se", ....ať se jednou nestane že budeme pracovat pod údery biče, jak to bylo v dávných dobách, neb i to by se mohlo stát, že vás ukamenují a zabijí, za to že nepřijmete korán nebo se jim prostě nebudete zamlouvat!

Budoucnost je v našich rukou, nepokazme si ji nechutí k novému životu, nezodpovědností a chorobnou bezstarostností o budoucnost!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 stepik stepik | Web | 20. srpna 2009 v 22:56 | Reagovat

Takových problémů je spousta a většina lidí má pocit, že se jich netýkají... Ano, sami nic nezměníme, udělat něco můžeme jenom jako celek, ale ten celek se skládá právě z jednotlivců... Každý by se měl nad těmito tématy zamýšlet..

2 Margita Margita | Web | 12. září 2009 v 16:57 | Reagovat

Jediné řešení je začít rodit mnoho dětí a k tomu má možnost většina z nás. Vždyt výchova a rakost z dětí je krásná věc. Vzhledem k tomu, že období během kterého porodnost stoupne může být pro záchranu Evropy před imigranty příliš dlouhé, zatím bychom měli bránit příchodu dalších muslimů z jejich zemí do Evropy a sanžit se poslat ty, co se jsem už dostali pryč.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama