Úvodní článek pro sekci zahrada

20. února 2014 v 2:30 | Lenna |  ***Zahrada***

Zahradničím již třetím rokem. Stalo se to doslova mojí zálibou číslo jedna. Proto jsem se rozhodla, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti a poznatky s pěstováním. Pěstuji všechno jedlé, zejména zeleninu a byliny, ale i některé druhy ovoce. Také se zajímám o to, která bylina je na co dobrá a o různé zpracování úrody.

Zaměřuju se na jahody, česnek, rajčata, papriky, ale i ostatní druhy jedlých rostlin. Do teď jsem měla skoro biozahradu, ale protože se mi do vypěstovaných plodin čím dál hojněji pouští kde jaká havěť a mě už s ní dochází trpělivost, určitě Vám dám vědět, které chemické prostředky mi pomohly, se jich zbavit Smějící se.

Dále pak úplným začátečníkům poradím, jak si snadno a rychle doma předpěstovat rostliny. Bohužel pokročilé zahrádkáře asi zklamu, zas takový hrad core nechystám. Ale doufám, že potěším aspoň začátečníky a třeba nalákám i někoho kdo dosud o zahradu nejevil zájem, když uvidí, jak je pěstování jednoduché a třeba se také přidá. Aneb, pěstování nemusí být složité, spousta semen není náročných a klíčí i bez speciální péče. Nebojte, mám ověřenoMrkající.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama